RESIGILAT! Boiler electric Electrolux 100L SLIM, 2 trepte de putere 1300/2000W, Clasa C, ECO, montaj vertical/orizontal, protectie la suprapresiunie, sistem de elemente de incalzire uscate, model AZR
- Adancime33,3 cm
- Caracteristici generaleSistem de elemente de incalzire uscate 'X- Heat'Elementele de incalzire (rezistentele) sunt adapostite intr-o carcasa metalica de protectie si sunt complet ferite de contactul cu apa.Absenta calcarului de pe elementele de incalzire le confera acestora o durata de viata indelungata.Elementele de incalzire pot fi inlocuite in orice moment, fara a fi nevoie sa goliti si sa demontati aparatul.Elementele de incalzire uscate rezista fara probleme pe intreaga perioada de garantie.Costuri de inlocuire si de mentenanta reduse
- Clasa de protectieIPX 4
- CuloareAlb
- Eficienta energeticaClasa C
- FunctiiDispozitiv de curent rezidual3 trepte de putere LOW - ECO - HIGHProtectie la suprapresiuneSistem de elemente de incalzire uscate X- HeatProtectie la supraincalzire apa
- Garantie24 luni persoane fizice/ 12 luni persoane juridice
- Greutate34 Kg
- Înălțime113,5 cm
- Latime55,5 cm
- Nivel zgomot15 dB
- Nr trepte incalzire3
- Presiunea maxima de lucru6 bar
- Putere700 W1300 W2000 W
- Suprafata de montarePerete
- Sursa de energieElectricitate
- Temperatura maxima de incalzire75 grC
- Tensiune alimentare220 V240 V
- Timp de incalzire 15-65 gr.C182 min
- Tip boilerCu acumulare
- Tip montareVerticalaOrizontala
- Tip panou de comandaMecanic
- Tip produsBoiler electric
- UtilizareRezidential
- Volum rezervor100 L
RESIGILAT! Produs cu ambalaj deteriorat.
Boiler electric Electrolux
Sistem de elemente de incalzire uscate 'X- Heat'
• Elementele de incalzire (rezistentele) sunt adapostite intr-o carcasa metalica de protectie si sunt complet ferite de contactul cu apa.
• Absenta calcarului de pe elementele de incalzire le confera acestora o durata de viata indelungata.
• Elementele de incalzire pot fi inlocuite in orice moment, fara a fi nevoie sa goliti si sa demontati aparatul.
• Elementele de incalzire uscate rezista fara probleme pe intreaga perioada de garantie.
• Costuri de inlocuire si de mentenanta reduse
Caracteristici generale
| Tip produs | Boiler electric |
| Tip boiler | Cu acumulare |
| Tip montare | VerticalaOrizontala |
| Destinat pentru | Incalzire electrica |
| Capacitate | 100 l |
| Sursa de energie | Electricitate |
| Suprafata de montare | Perete |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Eficienta energetica | Clasa C |
| Material protectie rezervor | |
| Functii | Dispozitiv de curent rezidual3 trepte de putere LOW - ECO - HIGHProtectie la suprapresiuneSistem de elemente de incalzire uscate X- HeatProtectie la supraincalzire apa |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | Supapa de sigurantaManual De Utilizare1x Boiler 100 LAncore de fixare |
Specificatii tehnice
| Putere | 700 W1300 W2000 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Timp de incalzire 15 - 65 °C | 182 min |
| Presiune maxima de lucru | 6 bar |
| Temperatura maxima | 75 C |
| Clasa de protectie | IPX 4 |
Dimensiuni
| Adancime | 333 mm |
| Inaltime | 1135 mm |
| Latime | 555 mm |
Greutate Garantie: 24 luni persoane fizice 12 luni persoane juridice Taxa de mediu este inclusa in pret. | 34 Kg |