13,987 Lei 19,981 Lei
Pompa de caldura 8.3kW, aer-apa Electrolux, monofazata, 105mp, Wi-FI, model EMHp-8V/N81
EMHP-8V1
- Agent racireR32
- Caracteristici generaleRacire de la -5° to 43°CIncalzire de la -25°C to 35°C
- CompresorMitsubishi
- ConectivitateWi-Fi- aplicatia SmartLife-SmartHome
- ConfiguratieSplit
- CuloareAlb
- Dimensiuni111.8 x 52.3 x 86.5 cm
- FunctiiIncalzireRacire
- Garantie2 ani
- Nivel zgomot59 dB
- PompaWilo
- Putere8.3kW
- Suprafata acoperita105mp
- Taxa verde este inclusa in pretDa
- Tensiune alimentare220V
- TipSplit
- Tip montarePerete
Incalzire eficienta in timpul iernii -25C
Consum nominal 2.36kW/h
SEER 7,1/ SCOP 6,6 Class A+++
Agent frigorific R32
Invertor complet de curent continuu
Control prin Wi-Fi- aplicatia SmartLife-SmartHome
Racire de la -5° to 43°C
Incalzire de la -25°C to 35°C
| Tip | Aer-apa |
| Configuratie | Split |
| Tip montare | Perete |
| Functii | Incalzire |
| Debit | 1.43 m³/h |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Putere | 8.3 kW |
| Nivel zgomot | 59 dB |
| Agent racire | R32 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Dimensiuni | 111.8 x 52.3 x 86.5 cm |
| Culoare | Alb |
Livrarea de la 1 până la 2 zile