Convector electric de podea/perete Electrolux ECH/AG2-2000 3BE, 2000 W, Afisaj digital, Termostat electronic, Control parental, Anti-inghet, Control Wi-Fi, Clasa protectie IP 24, Protectie la supraincalzire, Alb
- Adancime12,9 cm
- Caracteristici generaleRotiAfisaj digitalControl parentalTermostat elecronicProtectie la supraincalzire
- Clasa de protectieIP24
- CuloareAlb
- FunctiiControl Wi-Fi aplicatia ClimatOnAnti-inghet
- Garantie24 luni persoane fizice/ 12 luni persoane juridice
- Greutate5.13 Kg
- Înălțime41,3 cm
- Latime80 cm
- Putere maxima2000 W
- Recomandat pentru incaperi pana la22 mp
- Suprafata de montarePodea
- Tensiune alimentare220 V240 V
- UtilizareRezidential
Convector electric de podea/perete Electrolux ECH/AG2-2000 3BE, 2000 W, Afisaj digital, Termostat electronic, Control parental, Anti-inghet, Control Wi-Fi, Clasa protectie IP 24, Protectie la supraincalzire, Alb

Convectorul de incalzire din seria ECH/AG2 este echipat cu un element de incalzire modern HEDGEHOG, care atinge temperatura de functionare cu 20% mai repede si are o dimensiune super compacta datorita zonei marite de transfer termic. Elementul si temperatura carcasei cu 15% mai scazute asigura o caldura moale si confortabila.
Sistemul aerodinamic Intelligent Air Dynamic creste debitul convectiv directional cu 37%, ceea ce asigura cea mai rapida incalzire a incintei. Admisia de aer HD are o suprafata crescuta pentru admisia si incalzirea aerului de intrare.
Unitatea de control inteligenta Transformer Electronic cu afisaj LED stocheaza setarile personale de temperatura.
Caracteristici generale
| Utilizare | Rezidential |
Caracteristici tehnice
| Suprafata de montare | Podea |
| Putere maxima | 2000 W |
| Tensiune alimentare | 220 V240 V |
| Clasa de protectie | IP24 |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 22 m² |
Caracteristici generale
| Ventilator incorporat | Nu |
| Functii | RotiAfisaj digitalAnti-inghetControl parentalControl Wi-Fi aplicatia ClimatOnTermostat elecronicProtectie la supraincalzire |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 413 mm |
| Adancime | 129 mm |
Greutate Garantie 24 luni persoane fizice 12 luni persoane juridice Taxa de timbru verde este inclusa in pret. | 5.13 Kg |