Convector electric de podea/perete, 2000W, Wi-Fi, afisaj digital, termostat electronic, protectie la supraincalzire, control parental, anti-inghet, AT-2000 3AE
- Adancime12 cm
- Caracteristici generaleAfisaj Digital LCDProtectie supraincalzireBlocare taste/protectie copiiAfisaj temperatura de incalzireElement de incalzire - HEDGEHOG
- Clasa de protectieIP24
- CuloareAlb
- FunctiiWi-Fi - aplicatia ClimatOn3 moduri de incalzire -Comfort, Eco, Anti-FrostSetare temperatura precisa 0,1C
- Garantie24 luni persoane fizice/ 12 luni persoane juridice
- Greutate4.2 Kg
- Înălțime42 cm
- Latime80 cm
- Putere maxima2000 W
- Recomandat pentru incaperi pana la25 mp
- Suprafata de montarePeretePodea
- Tensiune alimentare220 V240 V
- Trepte putere2
- UtilizareRezidential
Convectorul ECH/AT este noul lider din categorie: totul este gandit pana in cele mai mici detalii. ECH/AT by Electrolux este un exemplu al modului in care designul inovator imbunatateste functionalitatea si aspectul instrumentului. Datorita ingineriei inovatoare si a solutiilor de design indraznete, convectorul ECH/AT este de neegalat pe piata in ceea ce priveste tehnologia si caracteristicile estetice.
Afisaj Digital LCD
Protectiesupraincalzire
Blocaretaste/protectie copii
Setare temperatura precisa 0,1C
Afisaj temperatura deincalzire
Element de incalzire -HEDGEHOG
Wi-Fi - aplicatiaClimatOn
3 moduri de incalzire-Comfort, Eco, Anti-Frost
Recomandatpentru incaperi pana la 25 m²
Caracteristici generale
| Utilizare | Rezidential |
Caracteristici tehnice
| Suprafata de montare | PeretePodea |
| Putere maxima | 2000 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Trepte putere | 2 |
| Clasa de protectie | IP24 |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 25 m² |
Caracteristici generale
| Functii | Afisaj Digital LCDProtectie supraincalzireBlocare taste/protectie copiiSetare temperatura precisa 0,1CAfisaj temperatura de incalzireElement de incalzire - HEDGEHOGWi-Fi - aplicatia ClimatOn3 moduri de incalzire -Comfort, Eco, Anti-Frost |
| Culoare | Alb |
Dimensiuni
| Inaltime | 42 cm |
| Latime | 80 cm |
| Adancime | 12 cm |
Greutate Garantie 24 luni persoane fizice 12 luni persoane juridice Taxa timbru verde este inclusa in pret. | 4.2 Kg |