777 Lei
Convector electric de podea/perete, 1500W, Wi-Fi, INVERTER digital, afisaj cu LED-uri, termostat electronic, protectie la supraincalzire, control parental, anti-inghet, AT-1500 3AI-W
AT-15003AI-W
- Adancime11 cm
- Caracteristici generaleControl parentalProtectie la supraincalzireInvertor digital
- Clasa de protectieIP 24
- CuloareAlb
- FunctiiWi-Fi-aplicatia ClimatOnAnti-inghetFereastra/Usa deschisaAuto restart resume3 moduri de functionare - Comfort, Eco, si Anti-Frost
- Garantie24 luni persoane fizice/ 12 luni persoane juridice
- Greutate3.6 Kg
- Înălțime42 cm
- Latime56 cm
- Putere maxima1500 W
- Recomandat pentru incaperi pana la20 mp
- Suprafata de montarePeretePodea
- Tensiune alimentare220 V240 V
- Trepte putere2
- UtilizareRezidential
Convectorul ECH/AT este noul lider din categorie: totul este gandit pana in cele mai mici detalii. ECH/AT by Electrolux este un exemplu al modului in care designul inovator imbunatateste functionalitatea si aspectul instrumentului. Datorita ingineriei inovatoare si a solutiilor de design indraznete, convectorul ECH/AT este de neegalat pe piata in ceea ce priveste tehnologia si caracteristicile estetice.
Afisaj Digital LCD
Anti-inghet
Buton On-OFF
Blocare taste/protectie copii
Wi-Fi - aplicatia ClimatOn
Recomandatpentru incaperi pana la 20 m²
Caracteristici generale
| Utilizare | Rezidential |
Caracteristici tehnice
| Suprafata de montare | PeretePodea |
| Putere maxima | 1500 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Trepte putere | 2 |
| Clasa de protectie | IP 24 |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 20 m² |
Caracteristici generale
| Functii | Anti-inghetControl parentalWi-Fi-aplicatia ClimatOnProtectie la supraincalzireFereastra/Usa deschisaInvertor digitalAuto restart resume3 moduri de functionare - Comfort, Eco, si Anti-Frost |
| Culoare | Alb |
Dimensiuni
| Inaltime | 42 cm |
| Latime | 56 cm |
| Adancime | 11 cm |
Greutate Garantie 24 luni persoane fizice 12 luni persoane juridice Taxa timbru verde inclusa in pret. | 3.6 Kg |
Livrarea de la 1 până la 2 zile