2,441 Lei
Aer conditionat Electrolux, 9.000 BTU, Clasa A++/A+,INVERTER, model 09HAV,temperatura minima incalzire -25°C
I-09HAV
- Agent de racireR 32
- Capacitate de racire9000 BTU
- Capacitate generala9000 BTU
- Continut pachetTelecomandaManual de utilizareAparat ACSuport montare unitate interioara pe perete
- Culoare unitate externaAlb
- Culoare unitate internaAlb
- Eficienta energeticaA+
- Eficienta energetica racireA++
- Functii climatizareRacireIncalzireVentilatieDezumidificare
- Garantie36 luni persoane fizice/18 luni persoane juridice
- Greutate unitate externa26 Kg
- Greutate unitate interna11.5 Kg
- Inaltime unitate interna293 mm
- InverterDa
- Kit instalare inclusNu
- Latime unitate externa330 mm
- Latime unitate interna196 mm
- Lungime unitate externa732 mm
- Lungime unitate interna825 mm
- Nivel de zgomot unitate externa50 dB
- Nivel de zgomot unitate interna25 dB
- Recomandat pentru incaperi pana la25 m²
- Suprafata de montarePerete
- Taxa verde inclusa in pretDa
- Tehnologie wi-fiNu
- Tensiune alimentare220 V
- Tip compresorSuper DC Inverter
- Tip produsStandard
- UtilizareRezidential
- Utilizat pentruCasa
Sistemul split HAV DC Inverter are un nivelridicat de eficienta energetica A++, care economiseste 50% din energieelectrica. Si datorita caracteristicilor de design ale unitatii interioare,sistemul split are un nivel record de zgomot redus de 23 dB (A), ceea cecontribuie la o functionare extrem de silentioasa si este o solutie idealapentru dormitorul Dvs.
Recomandatpentru incaperi pana la 25 m²
Temperaturaminima de operare incalzire (°-C) -25
| Tip produs | Standard |
| Utilizat pentru | Casa |
| Utilizare | Rezidential |
| Suprafata de montare | Perete |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 25 m² |
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Capacitate de racire | 9000 BTU |
| Temperatura minima de operare incalzire (°-C) | -25 |
| Tip filtru | Filtru cu 6 etape de filtrare a aerului |
| Tip compresor | Super DC Inverter |
| Kit instalare inclus | Nu |
Eficienta energetica
| Eficienta energetica racire | A++ |
| Eficienta energetica incalzire | A+ |
Specificatii tehnice
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Agent de racire | R 32 |
Unitate interna
| Nivel de zgomot unitate interna | 25 dB |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Lungime unitate interna | 825 mm |
| Latime unitate interna | 196 mm |
| Inaltime unitate interna | 293 mm |
| Greutate unitate interna | 11.5 Kg |
Unitate externa
| Nivel de zgomot unitate externa | 50 dB |
| Culoare unitate externa | Alb |
| Lungime unitate externa | 732 mm |
| Latime unitate externa | 330 mm |
| Inaltime unitate externa | 555 mm |
| Greutate unitate externa | 26 Kg |
Functii
| Functii climatizare | RacireIncalzireVentilatieDezumidificare |
| Tehnologie Wi-Fi | Nu |
| Caracteristici speciale | Racire turboMod Economisire EnergieFunctie de curatare automataOptiunea Mod de noapte |
Garantie: 36 luni persoane fizice/18 luni persoane juridice
Taxa de mediu este inclusa in pret.
Livrarea de la 1 până la 2 zile