900 Lei
Boiler electric Electrolux 50L Fmx, Clasa C, 2000W, 3 trepte de incalzire, termostat mecanic, indicatie de pornire, IPX4, protectie la supraincalzire, supapa siguranta presiune, montare verticala/orizontala, elemente fixare incluse, alb
50FMX
Caracteristici generale
| Tip produs | Boiler electric |
| Tip montare | Verticala Orizontala |
| Destinat pentru | Incalzire electrica |
| Capacitate | 50 l |
| Sursa de energie | Electricitate |
| Utilizare | Rezidential |
| Suprafata de montare | Perete |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Clasa eficienta energetica | Clasa C |
| Functii | Reglare temperatura Protectie la supraincalzire Supapa de siguranta a presiunii Indicatie de pornire |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Boiler electric |
Specificatii tehnice
| Putere | 2000 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Timp de incalzire 15 - 65 °C | 119 min |
| Presiune maxima de lucru | 0.75 MPa |
| Temperatura maxima | 101 C |
| Clasa de protectie | IPX4 |
Dimensiuni
| Adancime | 344 mm |
| Inaltime | 825 mm |
| Latime | 359 mm |
| Grosime izolatie | 22 mm |
| Greutate | 23 Kg |
Livrarea de la 1 până la 2 zile